Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş., 1986 yılından bugüne teknolojik gelişmeleri takip ederek makine parkını geliştirmiş ve ürün portföyünü zenginleştirmiştir. Dünyanın tanınmış otomotiv markalarının alternatör ve marş motoru braketleri ile başladığı ürün portföyüne daha sonra beyaz eşya, savunma sanayi, aydınlatma, yapı endüstrisi ve elektrik/elektronik sektöründeki öncü firmaların alüminyum parçaları üretimini ekleyerek portföy çeşitliliğini sağlamıştır.
Tasarım bölümünde 3D, CAD/CAM programları, Kalıphane bölümünde CNC işleme Merkezi, kalıp frezesi, dalma erozyon makinası, Silindirik ve Yüzey Taşlama makinaları, Dökümhane bölümünde 150-550 Ton arası robotik yüklemeli Metal Enjeksiyon presleri, zımpara/Kumlama Makinaları, işleme bölümünde CNC Tornalar, CNC işleme merkezleri, Frezeler, Matkaplar, Diş Çekme Tezgâhları, Eksantrik ve Hidrolik Presleri ile kalıp tasarımından boya, eloksal kaplama vb. nihai yüzey işlemleri ile müşterilerine tek elden çözümler sunabilmektedir.

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş.’ de kalite bilinci tüm çalışanlar tarafından benimsenmiştir ve kalite kontrol için gerekli tüm teçhizat kalite kontrol laboratuvarı bünyesinde kullanılmaktadır. Hammaddenin girişinde ve üretim aşamalarında gerçekleştirilen spektral ve fiziksel analizler ile üründe sağlanması gereken standartların takibi yapılmakta; müşteri ilk numunelerinde CMM ile ölçüsel raporlama, PPAP, AQAP dosyalarının hazırlanması, imalatın tüm aşamalarında proses kontroller, sevkiyattan önce son kontroller gerçekleştirilmekte ve ürün müşteriye istenilen rapor formatı ile birlikte sevk edilmektedir.

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş.’nin hedefi; günümüz rekabet koşulları içinde, istenen kalitedeki ürünü zamanında ve doğru teslim ederek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.